Çip ve Üyelik Satın Alınabilecek Resmi Yollar

Dizin:
<

– Önemli NOT –

Oyun içerisinde sadece Joker Game’in izin verdiği / desteklediği resmi satın alma yolları ile Çip ve Üyelik satın alabilirsiniz. Bunlar dışında Çip ve Üyelik satış işlemi yapılmamaktadır. Herhangi bir şekilde usulsüz Çip ve Üyelik satışı / transferi yapan kullanıcıların hesapları oyundan süresiz olarak uzaklaştırılacak ve gerekli görüldüğü takdirde haklarında yasal işlem başlatılacaktır.

Aşağıda yer alan görsellerde Çip ve Üyelik satın alabileceğiniz resmi yollar belirtilmiştir. Bu içerikler hakkında herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması halinde oyun içerisinde bulunan “Bize Ulaşın” menüsünden veya ” support@jokergame.net ” e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1-) Oyun içerisinde ” Çip ve Üyelik ” satın alabileceğiniz en kolay yerler aşağıda gösterilen içeriklerde belirtilmektedir.

 

 

Çip ve Üyelik satın almak için yukarıda belirtilen butonlara tıkladığınızda açılacak menüden beğendiğinizi seçebilirsiniz.

 

 

Bunların dışında Çip ve Üyelik satın alabileceğiniz farklı butonlar sizlere aşağıdaki içeriklerde belirtilmiştir.

Yukarıda belirtilen butonlara tıkladığınızda cihazınız sizi bağlı çalıştığı uygulama marketlerine yönlendirir. Bu ekranda güvenli bir şekilde alışveriş ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 Bu butonlara tıkladığınızda açılacak sayfalar cihazınıza göre aşağıda belirtilmiştir.

Apple Store üzerinden satın alacaksanız bu sayfayı görürsünüz:

Google Play Store üzerinden satın alacaksanız bu sayfayı görürsünüz:

 

Windows Store üzerinden satın alacaksanız bu sayfayı görürsünüz:

 

Facebook üzerinden satın alacaksanız bu sayfayı görürsünüz: