Arkadaşlarınızı Bulmak ve Onlarla Oynamak

Dizin:
<

Oyunda Arkadaşlarınızı Bulmak

Bu işlem için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar:

1-) Facebook hesabınız ile bağlanarak arkadaşlarınızı bulmak: Oyuna Facebook hesabınız ile girmiş olmanız her yönden sizin için daha avantajlıdır. Oyunu Facebook hesabınız ile bağlayarak oynuyorsanız, oyunu oynayan arkadaşlarınız ile otomatik olarak arkadaş olursunuz.

2-)Misafir Kullanıcı hesabınız ile oyuna bağlanarak arkadaşlarınızı bulmak: Bu yöntem fazlası ile zordur. Zira oyundaki arkadaşınızın Misafir Kullanıcı ismini bilmeniz ve oyun içerisinde arkadaşınız ile denk gelmeniz gerekmektedir. Yani; oyunda herhangi bir masada arkadaşınız ile denk gelmezseniz ne yazık ki arkadaşınızı bulamazsınız.

Arkadaşlarınız ile Oyun Oynamak

Arkadaşlarınız ile oyun oynamak için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar;

1-) Özel Masa özelliğini kullanarak arkadaşlarınız ile oynamak: Oyun içerisinde arkadaşlarınız ile oynamak için özel masaları kullanabilirsiniz. Tabiki ilk önce özel masa özelliğini barındıran bir üyelik paketine sahip olmanız gerekir. Oynamak istediğiniz oyun türünü belirledikten sonra “Oda Seç” butonuna tıklayınız. Gelecek ekranda sağ üst köşedeki Özel Masa butonuna tıklayınız ve masa puanı ve bahis miktarını ayarlayınız. Bu işlemleri yaptığınızda masanızı kurmuş olacaksınız. Bundan sonra masadaki boş koltuklara tıklayarak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Ayrıca masanıza gelen kullanıcıları değiştirmek isterseniz masadan kaldırarak başka bir kullanıcıyı davet edebilirsiniz.

2-) Boş masaları kullanarak arkadaşlarınız ile oynamak: Oyun içerisinde arkadaşlarınız ile oynamak için boş olan masaları kullanabilirsiniz. Bunun için bir masaya girdiğinizde veya masa açtığınızda, masadaki boş koltuklara tıklayarak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Ancak bu masaya arkadaşınız gelmeden masanın dolabileceğini de unutmamanız gerekir.