Batak Club ~ Ceza Tablosu

Dizin:
<

ÖNEMLİ NOT:
Joker Güvenlik ekipleri hesabınızda uygunsuz hareket, kötüye kullanım, haksız kazanç veya hile tespit ederse veya şüphelenirse Kullanım Şartları Sözleşmesi gereğince hesabınızın oyuna girişini süresiz olarak kapatabilir. 

İLK KEZ İKİNCİ KEZ ÜÇÜNCÜ KEZ DÖRDÜNCÜ KEZ ve SONRASI
HİLE Batak Club, en adil kart oyunudur. Batak Club içerisinde herhangi bir şekilde hile yapılmasına izin verilmemektedir. Bir kullanıcının hile yapıp yapmadığı Joker Güvenlik Ekiplerinin incelemeleri, programlar, sistemler, algoritmalar tarafından tespit edilir.
Haksız kazanılan çipler; hile yapan kullanıcıdan alınır ve diğer kullanıcılara iade edilir ve hile yapan kullanıcını hesabının oyuna girişi 3 gün süre ile yasaklanır. Haksız kazanılan çipler; hile yapan kullanıcıdan alınır ve diğer kullanıcılara iade edilir ve hile yapan kullanıcı hesabının oyuna girişi süresiz olarak yasaklanır. Haksız kazanılan çipler; hile yapan kullanıcıdan alınır ve diğer kullanıcılara iade edilir ve hile yapan kullanıcı hesabının oyuna girişi süresiz olarak yasaklanır. Haksız kazanılan çipler; hile yapan kullanıcıdan alınır ve diğer kullanıcılara iade edilir ve hile yapan kullanıcı hesabının oyuna girişi süresiz olarak yasaklanır.

UYGUNSUZ DAVRANIŞ Batak Club oyunu içerisinde, küfür, hakaret, kötü söz, ırkıçılık, bölücülük, müstehcen veya siyasi/politik konuşmalar ve bunların kısaltmalarını yazmak, paylaşmak kesinlikle yasaktır.
Oyun içerisinde uygunsuz davranışta bulunan kullanıcılar 3 gün süre ile susturma cezası alır. Oyun içerisinde uygunsuz davranışta bulunan kullanıcılar 7 gün süre ile susturma cezası alır. Oyun içerisinde uygunsuz davranışta bulunan kullanıcılar 30 gün süre ile susturma cezası alır. Oyun içerisinde uygunsuz davranışta bulunan kullanıcılar süresiz olarak susturma cezası alır.
DESTEK EKİBİNE KARŞI UYGUNSUZ DAVRANIŞ Oyun içerisinde destek ekibine karşı uygunsuz davranışta bulunan kullanıcılar 3 gün süre ile susturma cezası alır. Oyun içerisinde destek ekibine karşı uygunsuz davranışta bulunan kullanıcılar 7 gün süre ile susturma cezası alır. Oyun içerisinde destek ekibine karşı uygunsuz davranışta bulunan kullanıcı hesabının oyuna girişi 30 gün süre ile yasaklanır. Oyun içerisinde destek ekibine karşı uygunsuz davranışta bulunan kullanıcı hesabının oyuna girişi süresiz olarak yasaklanır ve haklarında yasal işlem başlatılır.
HESAP SATIŞI  Batak Club oyunundan her kullanıcı, sadece bireysel eğlence amaçlı faydalanabilir. Herhangi bir hesabın şatışının yapılması, devredilmesi, hediye edilmesi, başkasının kullanımına açılması kesinlikle yasaktır. Bunların yapıldığı tespit edildiği takdirde bu hesapların oyuna girişi süresiz olarak yasaklanır.
DEVAM EDEN OYUNDAN ÇIKMA

Oyunlara gerçek kişiler ile gerçek zamanlı olarak katıldığınız için ve oyundan çıktığınızda masadaki oyunun akışı bozulacağı için; başladığınız oyunları bitirmeniz gerekmektedir.

Devam eden oyunlardan kasti olarak çıkan kullanıcı masa bahsi kadar çip cezası alır.

DEVAM EDEN OYUNDA 2+2 EL OYNAMAMA

Oyuna gerçek kişiler ile gerçek zamanlı olarak katıldığınız için ve oyundan çıktığınızda masadaki oyunun akışı bozulacağı için; başladığınız oyunlara aktif olarak katılmanız gerekmektedir.

Devam eden oyunlarda iki el oynanmadığında kullanıcının karşısına çıkacak bildirim ekranında kullanıcıya, oyuna devam edip etmeyeceği sorulur. Kullanıcı bu bildirimi cevaplayarak masaya tekrar oturabilir. Ancak bu bildirim ekranı sonrasında tekrar 2 el oynamaz ise o anda masadan kaldırılır ve masa bahsi çip cezası alır.

BAĞLANTI PROBLEMLERİ Kullanıcılar, oyuna gerçek kişiler ile gerçek zamanlı olarak katıldığı için ve oyundan çıktığında masadaki oyunun akışı bozulacağı için; kullanıcıların başladığı oyunları bitirmesi gerekmektedir. Ancak bazı zamanlarda internet sağlayıcı şirketlerin kullanıcılara stabil bir bağlantı sunamamasından ya da kullanıcı cihazının şarjının bitmesi gibi sebeplerden dolayı bağlantı sorunları yaşanabilir. Bu durumda oyunda bulunan botlar o kullanıcının yerine devam ederler. Kullanıcı o oyun bitmeden tekrar bağlandığında, sistem kullanıcıyı yarım bıraktığı oyuna bağlar ve kullanıcı oyuna kaldığı yerden devam edebilir. Ancak o oyun bitti ise; kullanıcı oyun sonunda masada olmadığı için masa bahsi kadar çip cezası alır.

 

Next Kullanıcı Raporlama