Bedava Çip Kazanmak

Dizin:
<


Ödüllü Video

. Oyunda bedava çip kazanmak istediğinizde; ödüllü video izleyerek her seferinde 500 çip kazanabilirsiniz.

. Not: Bu videoların süreleri ve içerikleri reklam şirketleri tarafından belirlenmektedir.

Günlük Hediye

. Oyunlarınıza çip satın almadan da devam edebilmeniz için size günlük olarak; Facebook arkadaşlarınızın sayısı kadar, oyuna kaç gün üst üste giriş yaptıysanız o gün sayısına denk düşen çip miktarı kadar ve seviyeniz kadar çip sizlere hediye edilmektedir.

Şans Çarkı

. Oyun içerisinde eski sürümlerde günde bir kere sunulan Şans Çarkı artık günde toplamda 8 kere yani her üç saatte bir sunulmaktadır. Bunun için Şans Çarkı çiplerini her üç saatte bir çevirerek tek seferde topladığınızdan daha fazla hediye çip kazanabilirsiniz.

. Not: Şans Çarkında ki çiplerden herhangi birisinin çıkma olasılığı diğerleri ile aynıdır.

Facebook, Instagram ve Twitter Sosyal Medya Ödülleri

. Facebook sayfamızda her gün en az 6 defaya mahsus olmak üzere hediye kod paylaşımları yapılmaktadır. Dilerseniz Facebook hesabımızı takip ederek sizler de bu ödüllerden faydalanabilirsiniz.

. Twitter hesabımızda ise genel olarak Bil ve Kazan uygulaması yapılmaktadır. Resim içerisinde bir soru sorulur ve sorunun doğru cevabını Kod Bozdur alanına girmeniz istenir. Doğru cevaplayan belli sayıda kullanıcı, belirtilen ödüllerden yararlanabilir.

. Instagram hesabımızda ise Kelime Oyunu etkinliği yapılmaktadır. Resim içerisinde karışık olarak verilen harflerden kelime türetmeniz ve doğru cevabı Kod Bozdur alanına girmeniz istenir. Doğru cevaplayan belli sayıda kullanıcı, belirtilen ödüllerden yararlanabilir.

 

Previous Çip Satın Almak
Next Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?