Oyuncu Raporlama

Dizin:
<

Uygunsuz Davranışları veya Hile Yapanları Raporlamak

. Oyun içerisinde veya oyun içerisinde ki arkadaşlık sistemleri üzerinden uygunsuz davranışta (küfür, rahatsızlık vermek, siyasi/politik içerikli konuşmalar yapmak vb.) bulunan veya hile yaptığını düşündüğünüz kullanıcıları profillerine girdiğinizde sol üst köşede bulunan kırmızı butondan şikayet edip engelleyebilirsiniz. Bu şikayetlerinize isterseniz birkaç kelime ile önemli olduğunu düşündüğünüz notlar düşebilirsiniz.

. Siz bu işlemi yapmadığınızda oyunlarınızı takip edebilmemiz veya aranızda geçen konuşmaları görmemiz çok zor olmaktadır. Bu da gereken cezai yaptırımların uygulanmasını geciktirmektedir.

. Siz bu işlemleri yaptığınızda şikayetiniz, destek ekiplerimiz tarafından görülebilir hale gelir. Gereken incelemeler yapılır ve uygunsuz davranış veya hile tespit edilirse gereken cezai yaptırımlar uygulanır. Bu cezaları görmek için lütfen ceza tablosuna göz atınız.

. Tüm kullanıcılar zaman zaman oyun içerisinde hile olduğunu düşünebilirler. Kullanıcılar oyun içerisinde hile yapıldığını düşünmesi oyunda mutlak hile olduğu anlamına gelmez. Joker Güvenlik Ekipleri tarafından gereken incelemeler sonucunda hile tespit edilmez ise herhangi bir çip iadesi veya cezai yaptırım uygulanmaz.